עורך דין פלילי ברמלה

עורך דין פלילי ברמלה - שי גרין

תוכלו להסתייע בשירותיו של עורך דין פלילי ברמלה במגוון אתגרים; מצבים שרצוי לא להתמודד איתם לבד – אלא לבקש את סיועו של עו”ד פליל וותיק ומנוסה. החל מייעוץ לפני חקירה, הגשת בקשה לסגירת תיק החקירה, ייצוג בפני הערכאות המשפטיות וכן הלאה – למענה משפטי ראוי, יש לפנות אל עו”ד פלילי שי גרין. עורך דין זה מתמחה במשפט פלילי ובייצוג חשודים, נאשמים ואסירים בכל שלבי ההליך הפלילי, ריצוי העונש ואף לאחריו. 

עורך דין פלילי ברמלה – לקבל סיוע משפטי חסר פשרות 

תפקידו של עורך דין פלילי ברמלה הינו בעל ערך רב, כאשר תחומי עיסוקיו הינם רבים ומגוונים. על מנת לבצע את העבודה החשובה כראוי, יש לוודא כי עורך הדין מחזיק בהכשרה הדרושה, ברגישות וביכולת הכלה, כמו גם בידע ובניסיון רב. במקרים הבאים תוכלו לפנות אל עו”ד פלילי:

 

  • ליווי נפגעי עבירה – את ההליך הפלילי בישראל מנהלת המדינה, כאשר נפגעי העבירה משמשים לרוב בתור כעדים. כלומר, הם משמשים בתור כלי; אמצעי בידיהן של הרשויות. זאת, כדי להביא לכדי עשיית הדין עם העבריין. בשל כך, חשוב לסייע לנפגעי העבירה וללוות אותם בדגש על זכויותיהם בהליך המשפטי – כאשר הליווי בא לידי ביטוי בגישור שבין עולם המשפט לבין עולמם של נפגעים אלו. 

 

  • בקשה למחיקת רישום פלילי או משטרתי – במקביל לרישום הפלילי, מנהלת המשטרה רישום גם כן; רישום הכולל בין היתר עדכון בדבר חקירות שהתקיימו, תיקים שנסגרו, תיקים פתוחים הממתינים לבירור וכן הלאה. כאשר אתם מעוניינים למחוק את הרישום הפלילי או את הרישום המשטרתי, רצוי להסתייע בעורך דין בתחום הפלילי. מדובר בגורם מוסמך ומנוסה אשר יידע לנהל זאת כראוי ולטובתכם.  

 

 

עו”ד פלילי ברמלה – מומחה במשפט הפלילי

החל מליווי נפגעי עבירה, הגשת בקשה למחיקת רישום פלילי או משטרתי, פגישת ייעוץ משפטי וכן הלאה, תוכלו לפנות אל עו”ד פלילי שי גרין. לצד מצבים אלו, מסייע עו”ד גרין גם בעבירות אלימות, מרמה, סמים, רכוש ועוד. עורך דין גרין דוגל במקצועיות, ביצירתיות ובחדשנות. 

צור קשר

וידאו

נגן וידאו

עו״ד שי גרין מציג: המשפט הפלילי

נגן וידאו

הרצאה בכנס על חזקת החפות

המלצות

תוכן עניינים

בחירה נכונה

התקשרו למספר:

או השאירו שם וטלפון ונדבר בהקדם.

צריכים עוד מידע?

התקשרו למספר:

או השאירו פרטים ונשוחח מאוחר יותר

הירשמו לרשימת הדיוור עכשיו

וקבלו עדכונים תקופתיים על מאמרים משפטיים חדשים

צריכים ללכת?

התקשרו למספר:

או השאירו פרטים ונשוחח מאוחר יותר