עורך דין פלילי בחולון

עורך דין פלילי בחולון - שי גרין

באילו מקרים תוכלו לפנות אל עורך דין פלילי בחולון? החל מהגשת בקשות חנינה, ייצוג לפני הערכאות המשפטיות, ניהול לפני וועדות מעין משפטיות, הגשת בקשות לסגירת תיק חקירה ועוד. לקבלת מענה משפטי מתקדם בתחום הפלילי, מומלץ לפנות אל הגורם המוסמך הבא: עו”ד פלילי שי גרין. עורך דין זה מחזיק בתואר ראשון במדעי המחשב ובמשפטים, ובתואר מוסמך במשפט פלילי. כמו כן, בעברו הוא עבד במחלקת החנינות ובפרקליטות הפלילית במשרד המשפטים. ההכשרה, הידע והניסיון שצבר עו”ד שי גרין לאורך השנים באים לידי ביטוי בעבודתו – כמו גם ברצון שלו לפעול למען הצדק של לקוחותיו. 

עורך דין פלילי בחולון – שירות מקצועי במגוון תחומים 

שיתוף הפעולה עם עורך דין פלילי בחולון הינו הכרחי, שכן לעיתים קרובות אנו מתמודדים לבדנו עם אתגרים משפטיים – וללא כל ידע קודם שיאפשר לנו לעשות סדר בחוסר הוודאות. כדי לקחת את הצעד הראשון לעבר התמודדות משפטית נכונה, יש לפנות אל עו”ד פלילי; גורם מוסמך ומנוסה שיסייע, בין היתר, במקרים הבאים: 

  • עבירות מחשב ואינטרנט – בעבירות מחשב הכוונה היא לעבירות המתבצעות באמצעות מחשב, או במקרים בהם מתבצעת פגיעה במחשב קיים. ביצוע העבירה והפגיעה במחשבים כוללת מקרים כדוגמת שיבוש או הפרעה לחומר המחשב; מידע כוזב או פלט; חדירה לחומר מחשב לביצוע דבר עבירה אחר; עריכה והפצה של וירוס מחשב; ועוד. 
  • עבירות נשק ההגדרה של נשק כוללת, בין היתר, כל כלי שמסוגל לירות כדור, קלע, פגז וכן הלאה. כמו כן, בנשק הכוונה גם לכלי שביכולתו לפלוט חומר שעלול להזיק לאנשים. במסגרת המשפט הישראלי, עבירות נשק כוללות, למשל, החזקת נשק שלא כדין; נשיאה או הובלת נשק שלא כדין; ועוד. 

עו”ד פלילי בחולון שפועל במקצועיות, ביצירתיות ובחדשנות

החל מעבירות נשק, עבירות מחשב ואינטרנט, מחיקת רישום פלילי, איומים וסחיטה, הונאה ועוד – על מנת לנהל את התיקים בתחומים אלו היטב, יש ליצור קשר עם עו”ד פלילי שי גרין. עורך דין זה דוגל במקצועיות, ביצירתיות ובחדשנות. 

צור קשר

וידאו

נגן וידאו

עו״ד שי גרין מציג: המשפט הפלילי

נגן וידאו

הרצאה בכנס על חזקת החפות

המלצות

תוכן עניינים

בחירה נכונה

התקשרו למספר:

או השאירו שם וטלפון ונדבר בהקדם.

צריכים עוד מידע?

התקשרו למספר:

או השאירו פרטים ונשוחח מאוחר יותר

הירשמו לרשימת הדיוור עכשיו

וקבלו עדכונים תקופתיים על מאמרים משפטיים חדשים

צריכים ללכת?

התקשרו למספר:

או השאירו פרטים ונשוחח מאוחר יותר