פגישת ייעוץ משפטי

פגישת ייעוץ משפטי

במקרה של הגשת כתב אישום או במקרה של נפגעי עבירה, הייעוץ המשפטי מטעמי מכווין ומפרט את הזכויות הרלוונטיות לכל מקרה באופן הברור ביותר.

את העצה הראשונה ואולי החשובה מכולן, קבלו בחינם – לעולם אין להסתפק בעצות חבריות שאינן מגובות ועלולות להסב נזק רב. יש להיעזר רק במומחה עתיר ניסיון שיעמוד מאחורי מילותיו ברגע האמת. עצות חבריות טובות לשיחות סלון, אך במקרה של הליך משפטי, אין להקל ראש בדבר, אלא לפעול בשיקול דעת ולא על פי תובנות אקראיות.

על כן, יש לקבל ייעוץ אחראי, מעמיק ומקצועי ממומחה לתחום. רק מומחה שידע את כל הפרטים המדויקים באשר למצב המשפטי, יוכל לתת מענה התפור למידותיו של החשוד או נפגע העבירה.

בנוסף, ייעוץ משפטי מעמיק לעולם לא ייעשה על סמך תיאור כללי בשיחה טלפונית. על מנת לתת מענה איכותי יש צורך לדקדק בפרטים ולראות ככל הניתן את כלל המסמכים.

מובן אם כן שאת זאת ניתן לעשות רק בפגישת ייעוץ מסודרת.

פגישות הייעוץ מטעמי נערכות במשרדי. במסגרת הייעוץ אני מקשיב ללקוחותיי בסבלנות, ומספק להם ניתוח משפטי יעיל ומקיף באשר לזכויותיהם ולחובותיהם על פי החוק והפסיקה. הפגישה מוקדשת כל כולה רק להם ולבעיה המשפטית שלהם.

מניסיוני, רק שילוב של הקשבה לרצונות הלקוחות ולצורכיהם עם ניתוח מעמיק ומדוקדק של המצב מאפשר להעניק ייעוץ אישי והולם שיש בו כדי לטעת ביטחון, תקווה ורוגע. לפתע מכתבים מאיימים, הליכים בלתי ברורים, מילים גבוהות ושפה משפטית מסובכת הופכים קלים להבנה ולהתמודדות.

כמו כן, לרוב  כבר לאחר פגישה אחת לקוחותיי יודעים מה צפוי להם בהמשך, ועל סמך ידע זה מסוגלים להחליט בין ליווי משפטי או התמודדות עם ההליך בעצמם.

לסיכום הדברים, במצבים של זימון לעדות, פגיעה מעבירה, זימון לחקירה, קבלת מכתב יידוע לפני הגשת כתב אישום או היתקלות בכל סוגיה אחרת הקשורה למשפט הפלילי, מומלץ לקבל ייעוץ משפטי, מקצועי ויסודי מעורך דין הבקיא בהליך הפלילי.

רוצים לקבל ייעוץ משפטי? צרו קשר.

צור קשר

וידאו

נגן וידאו

עו״ד שי גרין מציג: המשפט הפלילי

נגן וידאו

הרצאה בכנס על חזקת החפות

המלצות

תוכן עניינים

בחירה נכונה

התקשרו למספר:

או השאירו שם וטלפון ונדבר בהקדם.

צריכים עוד מידע?

התקשרו למספר:

או השאירו פרטים ונשוחח מאוחר יותר

הירשמו לרשימת הדיוור עכשיו

וקבלו עדכונים תקופתיים על מאמרים משפטיים חדשים

צריכים ללכת?

התקשרו למספר:

או השאירו פרטים ונשוחח מאוחר יותר