אודות

עורך דין פלילי שי גרין - ייעוץ וייצוג בכל שלבי ההליך הפלילי

עורך דין פלילי שי גרין מתמחה במשפט פלילי ובייצוג חשודים, נאשמים, אסירים ונפגעי עבירה בכל שלבי ההליך הפלילי. שי גרין מטפל במגוון רחב של עבירות ביניהן: אלימות, מין, מרמה, אינטרנט, סמים ורכוש. בתוך כך, מעניק ייעוץ לפני חקירה, מופיע בשימועים לפני רשויות התביעה, מייצג בערכאות משפט שונות ובמקרה הצורך גם בשלב ריצוי העונש ולאחריו. בנוסף, מעניק שלל שירותים משלימים בתחומי המשפט הפלילי והמנהלי, כגון: בקשות חנינה, בקשות לסגירת תיקי חקירה, עתירות אסירים ומחיקת רישום פלילי או משטרתי.

שי גרין בעל תואר ראשון במדעי המחשב ובמשפטים, ותואר שני במשפטים עם התמחות במשפט פלילי. בעברו, טרם פתח את משרדו העצמאי, עבד במחלקת החנינות ובפרקליטות הפלילית במשרד המשפטים. היכרותו המעמיקה עם המערכת והידע הנרחב שרכש משרתת נאמנה את לקוחותיו בבואו לייצגם.

שי גרין- לוחם הצדק שלך

מאחורי המשרד של שי גרין ישנם עשרות סיפורי הצלחה ולקוחות מרוצים אשר שבים ומקבלים ייעוץ משפטי בכל עת שהם זקוקים לו. הערכים המובילים את העשייה של המשרד הם מקצועיות, יחס אישי, מענה מהיר, נחישות, יצירתיות וחדשנות.

אם אתם מחפשים עורך דין שידאג לייצג אתכם כפי שהיה מייצג את עצמו אל מול המערכת המשפטית, ויעשה הכול כדי להילחם, לשמור ולהגן עליכם עד למיצוי מלא של זכויותיכם – צרו קשר בהקדם!  

בגובה העיניים

אמירותיו של עורך הדין שי גרין מעידות יותר מכל על חזונו ותפיסת עולמו. בבסיס הדברים חתירה בלתי מתפשרת לצדק תוך גילוי מקצועיות ואנושיות מרביות, ומתוך תחושת מחויבות עמוקה ללקוחותיו.

“אני רואה חשיבות עליונה בשמירה איתנה על זכויות כל אדם הנמצא במסגרת הליך פלילי  לשם עשיית צדק בהליך המשפטי”.

“לתפיסתי, זוהי זכות וחובה להילחם על זכויותיהם של לקוחותיי…”

“ליווי נפגעי עבירה היא משימה קדושה בעיני. לצד הסבל שכבר נחווה אני רואה חשיבות מרכזית בהקלה על נפגע העבירה לאורך ההליך המשפטי ככל יכולתי. זאת לאור חווייתם של רבים את ההליך כטראומה שנייה, לא פחות”.

צור קשר

וידאו

נגן וידאו

עו״ד שי גרין מציג: המשפט הפלילי

נגן וידאו

הרצאה בכנס על חזקת החפות

המלצות

תוכן עניינים

בחירה נכונה

התקשרו למספר:

או השאירו שם וטלפון ונדבר בהקדם.

צריכים עוד מידע?

התקשרו למספר:

או השאירו פרטים ונשוחח מאוחר יותר

הירשמו לרשימת הדיוור עכשיו

וקבלו עדכונים תקופתיים על מאמרים משפטיים חדשים

צריכים ללכת?

התקשרו למספר:

או השאירו פרטים ונשוחח מאוחר יותר