עורך דין פלילי ברמת גן

עורך דין פלילי ברמת גן - שי גרין

שיתוף פעולה עם עורך דין פלילי ברמת גן יוביל אתכם לתוצאה הרצויה. בין אם מדובר בתיק בתחום עבירות סמים, רכוש, אלימות, מרמה, מחשב ואינטרנט או שמא מדובר בשירותים משלימים בתחומי המשפט הפלילי והמנהלי – אל תתמודדו עם האתגרים המשפטיים לבדכם. זהו הזמן לפנות אל עו”ד פלילי שי גרין. עורך דין גרין מעניק שירותי ייעוץ, ליווי וטיפול משפטי מתקדם בתחומים אלו. המענה המתקדם מתבסס על ערכי המצוינות, המקצוענות והאמינות בהם מאמין עו”ד גרין.

עורך דין פלילי ברמת גן – לקבל את הליווי והטיפול הדרוש 

עורך דין פלילי ברמת גן יסייע לכם במגוון מצבים משפטיים, כדוגמת המקרים הבאים: 

 

  • חקירה באזהרה – חקירה במשטרה משמעותה הליך משטרתי שלאורכו כל מילה שהנחקר יאמר עשויה לשמש כראייה כנגדו. זאת, במסגרת ההליכים המשפטיים שעלולים להתנהל נגדו. את הנחקר ניתן לזמן לחקירה במשטרה בהתאם לאופי החשדות. כמו כן, כאשר הנחקר מוזמן לחקירה, ישנה חובה לעדכן אותו לגבי מהות החשדות – וגם לידע אותו בדבר זכויותיו המלאות. על מנת לוודא שאכן הצעדים הללו מתבצעים כראוי, יש לפנות בהקדם אל עורך דין פלילי. 
  • ביטול רישום פלילי – רישום פלילי משמעותו תיעוד המציין את העבירות אותן ביצע האדם, באיזה תאריך הוא הורשע כמו גם את העונש שקיבל עקב ביצוע העבירה. בנוסף, ברישום הפלילי מופיע תאריך ההתיישנות של דבר העבירה ומועד מחיקתה. על מנת לקדם את מחיקת הרישום הפלילי בפועל, חשוב להסתייע בעו”ד פלילי. גורם מוסמך זה יסביר לכם על דרכי הפעולה השונות ומשמעותן. 

 

עו”ד פלילי ברמת גן למענה משפטי מבוסס אסטרטגיה

אמורים לעבור חקירה באזהרה? מעוניינים לבטל את הרישום הפלילי שלכם? ברצונכם לקבל ייצוג לפני הערכאות המשפטיות? במקרים אלו ואחרים, ניתן ליצור קשר עם עו”ד פלילי שי גרין. עורך דין זה מחזיק בתואר ראשון במדעי המחשב ובמשפטים, ובתואר מוסמך במשפט פלילי. בעבר, עבד עו”ד גרין במחלקת החנינות והפרקליטות הפלילית במשרד המשפטים.

צור קשר

וידאו

נגן וידאו

עו״ד שי גרין מציג: המשפט הפלילי

נגן וידאו

הרצאה בכנס על חזקת החפות

המלצות

תוכן עניינים

בחירה נכונה

התקשרו למספר:

או השאירו שם וטלפון ונדבר בהקדם.

צריכים עוד מידע?

התקשרו למספר:

או השאירו פרטים ונשוחח מאוחר יותר

הירשמו לרשימת הדיוור עכשיו

וקבלו עדכונים תקופתיים על מאמרים משפטיים חדשים

צריכים ללכת?

התקשרו למספר:

או השאירו פרטים ונשוחח מאוחר יותר