עורך דין פלילי ברחובות

עורך דין פלילי ברחובות - שי גרין

מחפשים אחר עורך דין פלילי ברחובות? בבואכם לחפש אחר גורם מקצועי זה, עליכם לוודא מספר היבטים חשובים. החל מהכשרתו המקצועית של עורך הדין, התמחותו, ניסיונו והיחס שהוא מעניק ללקוחותיו – שיקולים אלו יובילו אתכם לכתובת הנכונה. לייעוץ, ליווי וטיפול משפטי, ניתן לפנות אל עו”ד פלילי שי גרין. עורך דין זה מחזיק בניסיון רב בייצוג חשודים, נאשמים, אסירים ונפגעי עבירה. כמו כן, עו”ד גרין מספק ללקוחותיו ליווי אישי ברמת זמינות גבוהה. 

עורך דין פלילי ברחובות – שירות מקצועי לטובת הלקוח

מומלץ לפנות אל עורך דין פלילי ברחובות ולהסתייע בשירותיו. בזכות מענה זה, תוכלו לנהל את התיק היטב, בשיקול דעת ולפעול לטובתכם האישית. בבואכם לחפש אחר עו”ד פלילי, יש להבין ראשית באילו מצבים הוא יסייע לכם. נציין את חלקם:

  • ייעוץ לפני חקירה – בבואכם לקבל זימון לחקירה, עליכם להגיע מוכנים ככל הניתן – ולהבין מהן זכויותיכם כנחקרים. כמו כן, התנהגותכם, כל מילה שתגידו או כל שתיקה שלכם לאורך החקירה עלולה להוביל לשגיאה עצומה שתשפיע לרעה על המשך ההליך מבחינתכם. בזכות פניה לעו”ד פלילי טרם החקירה, תוכלו לעבור הכנה מדויקת, לקחת חלק בתרגילי חקירה ולהבין היכן עלולים להפיל אתכם בהיסח הדעת. 
  • בקשה לשינוי עילת סגירת תיק חקירה – בין אם התיק נסגר עקב חוסר אשמה, עקב חוסר ראיות  או שמא מדובר בעילת מכלול הנסיבות אינן מצדיקות הגשת כתב אישום – עילת הסגירה הינה חשובה. על מנת לבצע את שינוי בעילת סגירת תיק החקירה, יש לפנות אל עורך דין שיסייע לכם בהגשת הבקשה.   

משרד עו”ד פלילי ברחובות – ייעוץ ראשוני לפני חקירה

זקוקים לייעוץ לפני חקירה? מעוניינים להגיש בקשה לשינוי עילת סגירת תיק החקירה? ברצונכם לקבל ייצוג לפני הערכאות המשפטיות? במצבים אלו ואחרים, תוכלו לפנות אל עו”ד פלילי שי גרין. עורך דין זה מחזיק בתואר ראשון במדעי המחשב ובמשפטים, ובתואר מוסמך במשפט פלילי. בעברו, עבד עו”ד גרין במחלקת החנינות ובפרקליטות הפלילית במשרד המשפטים.

צור קשר

וידאו

נגן וידאו

עו״ד שי גרין מציג: המשפט הפלילי

נגן וידאו

הרצאה בכנס על חזקת החפות

המלצות

תוכן עניינים

בחירה נכונה

התקשרו למספר:

או השאירו שם וטלפון ונדבר בהקדם.

צריכים עוד מידע?

התקשרו למספר:

או השאירו פרטים ונשוחח מאוחר יותר

הירשמו לרשימת הדיוור עכשיו

וקבלו עדכונים תקופתיים על מאמרים משפטיים חדשים

צריכים ללכת?

התקשרו למספר:

או השאירו פרטים ונשוחח מאוחר יותר