עורך דין פלילי בראשון לציון

עורך דין פלילי בראשון לציון - שי גרין

בבואכם לחפש אחר עורך דין פלילי בראשון לציון, רצוי לוודא כי הוא מחזיק בהכשרה הדרושה, בידע ובניסיון משמעותי. בין אם מדובר בעבירות בתחום הרכוש, המחשב, אלימות או שמא ברצונכם לקבל ייעוץ לפני חקירה או ייצוג בפני הערכאות המשפטיות – מוזמנים לפנות אל עו”ד פלילי שי גרין. עורך דין זה מחזיק בניסיון רב בייצוג חשודים, נאשמים, אסירים ונפגעי עבירה. עבודה זו הוא מבצע במקצועיות, באמינות ובשקיפות – וברמת זמינות גבוהה. 

עורך דין פלילי בראשון לציון – ניהול תיקים בתחום ההימורים 

ניתן ליצור קשר עם עורך דין פלילי בראשן לציון במגוון מקרים, כאשר עבירות הימורים הן דוגמה בולטת ונפוצה לכך. אין ספק, השנים האחרונות מביאות עמן עלייה של ממש בהתמכרות להימורים – בדומה לסוגי התמכרויות אחרים. מדובר בסוג התמכרות נפוץ למדי – כאשר לעיתים קרובות אנשים פונים אף להימורים לא חוקיים. 

המשפט הישראלי מגדיר הימורים לא חוקיים כמשחק בו אדם יכול לזכות בכסף או בדבר מה שווה ערך לכסף בהתאם לתוצאות התלויות בגורל – ולאו דווקא על בסיס הבנה או יכולת מסוימת. ישנו איסור בארץ לקחת בחלק בהימורים לא חוקיים, כולל אלו המתקיימים באינטרנט, כמו גם לקיים ולתפעל הימורים, להפעיל קזינו וכן הלאה. 

אם הואשמתם בביצוע עבירה בתחום ההימורים, רצוי לפנות אל עורך דין פלילי בראשון לציון. כך תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי, לבחון את מצבכם הנוכחי ולגבש אסטרטגיית פעולה. בזכות שיתוף פעולה זה, תוכלו לקדם את מצבכם ולפעול לטובת האינטרס שלכם.

עו”ד פלילי בראשל”צ לניהול תיקים מקצועי ומדויק 

המחיר הנובע מביצוע עבירות הימורים עלול להיות גבוה. עם זאת, על מנת להתמודד עם מצב זה היטב, יש לפנות אל עו”ד פלילי שי גרין. לצד עבירות הימורים, עורך דין זה מסייע לקהל לקוחותיו גם במקרים נוספים כדוגמת עבירות סמים, רכוש, מחשב ואינטרנט, ייעוץ לפני חקירה, בקשות לסגירת תיק חקירה, ייצוג נפגעי עבירה בקשות חנינה ועוד.

צור קשר

וידאו

נגן וידאו

עו״ד שי גרין מציג: המשפט הפלילי

נגן וידאו

הרצאה בכנס על חזקת החפות

המלצות

תוכן עניינים

בחירה נכונה

התקשרו למספר:

או השאירו שם וטלפון ונדבר בהקדם.

צריכים עוד מידע?

התקשרו למספר:

או השאירו פרטים ונשוחח מאוחר יותר

הירשמו לרשימת הדיוור עכשיו

וקבלו עדכונים תקופתיים על מאמרים משפטיים חדשים

צריכים ללכת?

התקשרו למספר:

או השאירו פרטים ונשוחח מאוחר יותר