עורך דין פלילי בהרצליה

עורך דין פלילי בהרצליה - שי גרין

עורך דין פלילי בהרצליה מספק ללקוחותיו מענה משפטי מקצועי במגוון תחומים כדוגמת: בקשות למחיקת רישום פלילי או משטרתי, בקשות לשינוי עילת סגירת תיק חקירה, בקשות חנינה, ניהול שימועים לפני רשויות התביעה ועוד. לקבלת ייעוץ, ליווי וטיפול משפטי איכותי, ניתן לפנות אל עו”ד פלילי שי גרין. עורך דין זה מייצג חשודים, נאשמים, אסירים ונפגעי עבירה. מענה זה כולל ליווי אישי, רמת זמינות גבוהה ויחס אישי ואדיב. 

שיתוף פעולה עם עורך דין פלילי בהרצליה 

במסגרת שירותיו של עורך דין פלילי בהרצליה, תוכלו לקבל ייעוץ, ליווי וטיפול מקצועי במגוון תחומים. נציג את חלקם כעת: 

  • עבירות אלימות – במסגרת הדין הישראלי, תחת עבירת אלימות נכללות עבירות כדוגמת: עבירות מין; עבירות המתה; עבירות תקיפה; ועוד. בין אם זומנתם לחקירה או הואשמתם בגין אונס, מעשה מגונה, מעשה סדום, גרימת מוות ברשלנות, הריגה, רצח, איומים, תקיפה בנסיבות מחמירות וכן הלאה – יש להסתייע בשירותיו של עו”ד פלילי. 
  • עבירת רכוש – המשפט הישראלי קובע כי במסגרת עבירות הרכוש ישנן מספר פעולות פליליות מרכזיות: גניבה, שוד ופריצה. 3 עבירות הרכוש הללו אמנם מוגדרות כעבירות הרכוש העיקריות, אך לצדן ישנן עבירות רכוש נוספות כדוגמת סחר ברכב גנוב, החזקת מכשירי פריצה וכן הלאה. על מנת להתמודד עם עבירות אלו ואחרות על הצד הטוב ביותר, יש לפנות אל עורך דין פלילי; גורם מקצועי שילווה אתכם לאורך כל שלב בתהליך – וישרת את האינטרסים שלכם. 

עורך דין פלילי הרצליה – לנהל את התיק כראוי

פניה אל עורך דין פלילי הינה חשובה ואף הכרחית, שכן כך תוכלו להתמודד עם כל מצב היטב – ולהתנהל באופן השקול ביותר. על מנת להתחיל בתהליך העבודה בהקדם, ובמקצועיות הדרושה, ניתן ליצור קשר עם עו”ד פלילי שי גרין. עורך דין זה מחזיק בתואר ראשון במדעי המחשב ובמשפטים, כמו גם בתואר מוסמך במשפט פלילי. בעבר עבד עו”ד שי גרין במחלקת החנינות ובפרקליטות הפלילית במשרד המשפטים. ההכשרה, הידע והניסיון שצבר עורך דין זה באים לידי ביטוי בעבודתו ובכל תיק אותו הוא מנהל.

צור קשר

וידאו

נגן וידאו

עו״ד שי גרין מציג: המשפט הפלילי

נגן וידאו

הרצאה בכנס על חזקת החפות

המלצות

תוכן עניינים

בחירה נכונה

התקשרו למספר:

או השאירו שם וטלפון ונדבר בהקדם.

צריכים עוד מידע?

התקשרו למספר:

או השאירו פרטים ונשוחח מאוחר יותר

הירשמו לרשימת הדיוור עכשיו

וקבלו עדכונים תקופתיים על מאמרים משפטיים חדשים

צריכים ללכת?

התקשרו למספר:

או השאירו פרטים ונשוחח מאוחר יותר