עורך דין פלילי בבת ים

עורך דין פלילי בבת ים - שי גרין

שירותיו של עורך דין פלילי בבת ים כוללים, בין היתר, סיוע משפטי בעבירות אלימות, מין, מרמה, סמים, רכוש, מחשב ואינטרנט וכן הלאה. כמו כן, ניתן לפנות אל עורך דין זה לצורך ייעוץ בטרם חקירה, לצד הופעה בשימועים לפני רשויות התביעה ועוד. על מנת לקבל את המענה הדרוש במקרים אלו ואחרים, ניתן ליצור קשר עם עו”ד פלילי שי גרין. עורך דין זה מחזיק בידע ובניסיון רב בייצוג חשודים, נאשמים, אסירים ונפגעי עבירה. מענה זה ניתן בליווי אישי, ברמת זמינות גבוהה תוך ייצוג נאמן.

מתי ניתן ליצור קשר עם עורך דין פלילי בבת ים?

אל עורך דין פלילי בבת ים יש לפנות במגוון מקרים. נציג כעת מבחר דוגמאות מרכזיות: 

 

  • עבירות אלימות – הדין הישראלי מחלק את עבירות האלימות ל-3 סוגים עיקריים: תקיפה בהתאם לסעיף 379 לחוק העונשין; תקיפה המובילה לכדי חבלה ממשית; תקיפה בנסיבות מחמירות. במקרים בהם הוזמנתם לחקירה בנסיבות אלו ובין אם הוגש נגדכם כתב אישום בגין עבירת אלימות, יש להסתייע בשירותיו של עורך דין פלילי. 
  • עבירות סמים – עבירות סמים כוללות החזקת סמים לשימוש עצמי, כמו גם סחר בסמים. כך או כך, במסגרת תחום המשפט הפלילי, עבירות סמים נחשבות כחמורות. היבט זה בא לידי ביטוי ברמת הענישה בארץ. אם וכאשר זומנתם לחקירה משטרתית בגין עבירה בתחום זה, יש לפנות אל עו”ד פלילי.

 

בבואכם לחפש אחר עורך הדין שילווה אתכם, רצוי לוודא כי הוא מחזיק בהכשרה המקיפה ביותר, בניסיון הדרוש כמו גם באוזן קשבת. שילוב של כל אלו יוביל לשיתוף פעולה מוצלח ומיטבי עבורכם. 

עו”ד פלילי בבת ים לסיוע מקצועי בכל שלב ושלב

בין אם מדובר בעבירות סמים, עבירות אלימות, תקיפת שוטרים, עבירות מין, כליאת שווא או שמא מדובר בעבירות אחרות – יש לפנות אל הגורם המקצועי והמוסמך לשם קבלת סיוע. עו”ד פלילי שי גרין מתמחה במשפט הפלילי ומייצג את לקוחותיו בכל שלבי ההליך הפלילי, ריצוי העונש – כמו גם לאחריו. 

צור קשר

וידאו

נגן וידאו

עו״ד שי גרין מציג: המשפט הפלילי

נגן וידאו

הרצאה בכנס על חזקת החפות

המלצות

תוכן עניינים

בחירה נכונה

התקשרו למספר:

או השאירו שם וטלפון ונדבר בהקדם.

צריכים עוד מידע?

התקשרו למספר:

או השאירו פרטים ונשוחח מאוחר יותר

הירשמו לרשימת הדיוור עכשיו

וקבלו עדכונים תקופתיים על מאמרים משפטיים חדשים

צריכים ללכת?

התקשרו למספר:

או השאירו פרטים ונשוחח מאוחר יותר