עורך דין פלילי באור יהודה

עורך דין פלילי באור יהודה - שי גרין

תחומי עיסוקו של עורך דין פלילי באור יהודה הינם מגוונים, ונוגעים בין היתר במקרים כדוגמת עבירות סמים, עבירות מין, עבירות שוחד, עבירות אלימות, פגיעה ברכוש וכן הלאה. בין אם מדובר באחד ממקרים אלו ובין אם מדובר במקרים אחרים, רצוי לפנות אל עורך דין מקצועי מתחום הפלילים. לפרטים נוספים, ולסיוע משפטי מקצועי, ניתן לפנות אל עו”ד פלילי שי גרין. עורך דין זה דוגל במקצועיות, ביצירתיות ובחדשנות – ערכים הבאים לידי ביטוי בעבודתו. לאור הבנה מעמיקה של צורכי הלקוח, מצליח עורך דין שי גרין להביא לכדי הפתרון המדויק ביותר.

באילו מקרים ניתן לפנות אל עורך דין פלילי באור יהודה? 

שירותיו של עורך דין פלילי באור יהודה הינם מגוונים, ועליהם להתבצע כהלכה. בבואכם לחפש אחר עורך דין פלילי, רצוי להבין באילו תחומים תוכלו לפנות אליו. נציין בשלב זה את חלקם: 

    • בקשות חנינה – בהתאם לחוק המרשם הפלילי ותקנת השבים התשמ”א – 1981, ניתנת הסמכות לנשיא המדינה לקצר את תקופת ההתיישנות הקבועה בחוק – כמו גם את המחיקה שלה. על מנת להגדיל את סיכויי ההצלחה של בקשת החנינה, רצוי לפנות אל עורך דין פלילי ולהסתייע בשירותיו. כך ניתן יהיה להגיש את בקשת החנינה כראוי ובדיוק מרבי. 
  • סגירת תיק חקירה – אם תיק החקירה נסגר בשל חוסר עניין לציבור או בשל חוסר ראיות מספיקות, יש לכך השלכות למרשם הפלילי של הנאשם. במילים אחרות, ייתכן ובעתיד אופן סגירת התיק ישבש את מהלך חייכם – בין אם בעת מועמדות לתפקיד, קבלת סיווג בטחוני וכן הלאה. על מנת לבחון את אופן סגירת תיק החקירה לטובתכם, ולמזער את תחושת הקלון שתסתובבו אתה, רצוי לפנות אל עו”ד פלילי.

עו”ד פלילי באור יהודה – מענה משפטי מתקדם

אל עורך דין בתחום הפלילים ניתן לפנות בשלל נסיבות ומקרים. החל מהגשת בקשת חנינה, בחינת נסיבות סגירת תיק החקירה, ייצוג לפני ערכאות משפטיות, ניהול שימועים לפני רשויות התביעה ועוד – לקבלת המענה המקצועי ביותר, יש לפנות אל עו”ד פלילי שי גרין.

צור קשר

וידאו

נגן וידאו

עו״ד שי גרין מציג: המשפט הפלילי

נגן וידאו

הרצאה בכנס על חזקת החפות

המלצות

תוכן עניינים

בחירה נכונה

התקשרו למספר:

או השאירו שם וטלפון ונדבר בהקדם.

צריכים עוד מידע?

התקשרו למספר:

או השאירו פרטים ונשוחח מאוחר יותר

הירשמו לרשימת הדיוור עכשיו

וקבלו עדכונים תקופתיים על מאמרים משפטיים חדשים

צריכים ללכת?

התקשרו למספר:

או השאירו פרטים ונשוחח מאוחר יותר